Меморандум про співпрацю УКД з Коломийським ліцеєм №9
08 жовтня 2024 04:10
Меморандум про співпрацю УКД з Коломийським ліцеєм №9

8 жовтня Університет Короля Данила підписав договір про співпрацю з Коломийським ліцеєм №9 Коломийської міської ради Івано-Франківської області. Угода відкриває нові можливості для взаємодії між закладами освіти у сфері підготовки здобувачів, наукових досліджень та впровадження інноваційних технологій у навчальний процес.

Співпраця передбачає спільне проведення занять різного формату, а також організацію практики для студентів. Особливий акцент робиться на обміні досвідом між педагогічними колективами, проведенні науково-дослідницьких проєктів і підвищенні рівня якості підготовки фахівців у галузі освіти.

«Ця угода є важливим кроком у розвитку партнерства між нашими закладами і дозволяє об'єднати зусилля для підготовки висококваліфікованих фахівців та реалізації спільних ініціатив. Вірю, що така співпраця принесе значні результати і відкриє нові перспективи для студентів та викладачів обох установ», - зазначив ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.