Команда та студенти УКД відвідали головний офіс компанії «Копійочка»
16 лютого 2024 04:02
Команда та студенти УКД відвідали головний офіс компанії «Копійочка»

Сьогодні працівники відділу маркетингу та зв’язків із громадськістю Університету Короля Данила спільно з магістрантами УКД спеціальності 081 «Право» відвідали головний офіс компанії «Копійочка».

Знайомлячись, команда УКД дізналася про особливості роботи юридичного та маркетингового відділів. Зокрема, йшлося про диджитал-інструменти, які компанія «Копійочка» використовує для просування і популяризації на ринку, також маркетологи компанії розповіли про особливості брендбуку, особистісний стиль компанії та креативні стратегії, які вони використовують для залучення нової авдиторії. Окрім того, учасники зустрічі отримали інформацію про правові аспекти роботи в бізнес-середовищі: ліцензування та регулювання діяльності відповідно до законодавства. У цілому, зустріч була корисною для розуміння внутрішніх механізмів регулювання роботи мережі.

Цінним стало й те, що вдалося домовитися про партнерські проєкти та проведення бінарних занять для студентів УКД.