Договір про співпрацю з ПП «Перші київські курси іноземних мов»
25 квітня 2024 02:04
Договір про співпрацю з ПП «Перші київські курси іноземних мов»

24 квітня відбулося підписання договору про співпрацю між ЗВО «Університет Короля Данила» та ПП «Перші київські курси іноземних мов».

У рамках співпраці передбачені стипендійні програми для кращих здобувачів спеціальностей 035.01 Англійська мова (переклад) і 014.021 Англійська мова та зарубіжна література (середня освіта). Для того, щоб отримати стипендію, розмір якої визначається в межах піврічної та річної платні за навчання, здобувачеві потрібно подати заявку на участь у програмі та пройти відбір за участі стейкхолдерів.

«Перевагою цього договору є те, що здобувачі зможуть отримати кошти за навчання, пройти стажування в провідних приватних закладах Івано-Франківська та, зрештою, після завершення навчання отримати роботу своєї мрії відповідно до обраного фаху», - відзначає проєктний менеджер кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій Олександр Лада.