Договір про співпрацю з «Мавіста»
17 квітня 2024 01:04
Договір про співпрацю з «Мавіста»

17 квітня у ЗВО «Університет Короля Данила» відбулось укладення меморандуму між закладом та міжнародною компанією «Мавіста» (Mavista)за участі ректора Мирослава Луцького, проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Максима Карпаша та представниці компанії Софії Сиртмач.

Присутні обговорили основні аспекти майбутньої співпраці, а також можливості проходження навчально-виробничої практики на підприємствах Німеччини.

Зміст практики відповідає навчальним планам підготовки майбутніх фахівців освітніх програм спеціальностей 073 Менеджмент, 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм і рекреація, 035 Філологія.

Надалі заплановані зустрічі студентів із представниками компанії, під час яких молодь матиме змогу почути відповіді на запитання щодо специфіки підприємств і можливостей власного професійного зростання.