Договір про співпрацю з ІТ-компанією Eleks
18 березня 2024 10:03
Договір про співпрацю з ІТ-компанією Eleks

15 березня в рамках другого дня форуму «International Language Forum: Tutoring and Business Communication» відбулося підписання договору про співпрацю з керівницею івано-франківського філіалу ІТ-компанії Еleks Наталією Мухітдіновою.

Зазначена співпраця необхідна не тільки для забезпечення базою навчальної та виробничої практик для здобувачів вищої освіти, а й з метою взаємодії у сфері удосконалення освітніх програм.

«Партнерство дає можливість реагувати на виклики сьогодення та залучати потенційних роботодавців до освітнього процесу.
Університет Короля Данила постійно покращує підготовку своїх студентів та доєднує до освітнього процесу практиків. Працюємо для того, щоб наш випускник був конкурентним та затребуваним на ринку праці», - відзначає директорка Центру карʼєри УКД Богдана Витвицька.