Договір про співпрацю УКД з компанією «Фінімпакт»
20 лютого 2024 03:02
Договір про співпрацю УКД з компанією «Фінімпакт»

Сьогодні в Університеті Короля Данила уклади договір про співпрацю закладу з компанією «Фінімпакт».

«Студентам необхідні реальні кейси. Університет Короля Данила переконаний, що освіта і бізнес повинні органічно поєднуватись задля того, щоб студенти мали значно вищі шанси для професійної реалізації та могли здобувати якісні практичні навички. Найкраще рішення - залучати фахівців-практиків до навчальних проєктів. Яскравий приклад такої співпраці – підписання договору з компанією ТОВ «ФІНІМПАКТ». Для здобувачів освіти УКД спеціальностей галузі знань Управління та адміністрування сьогодні розширилися горизонти можливостей, оскільки така співпраця допоможе їхній подальшій професійній реалізації та належній практичній підготовці», - відзначила в ході підписання директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.