Договір про співпрацю із кав’ярнею «Фабрика кави»
28 лютого 2024 12:02
Договір про співпрацю із кав’ярнею «Фабрика кави»

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч представників Центру кар’єри УКД із засновником кав’ярні-палярні «Фабрика Кави», у ході якої підписали договір про співпрацю.

Згідно з умовами договору студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» матимуть змогу проходити практику в закладі.

«Університет Короля Данила готує фахівців, які зможуть адаптуватися до викликів, які стоять перед сучасним бізнесом, та швидко на них реагувати. Тому роль стейкхолдерів в освітньому процесі, без сумніву, важлива. Сьогодні відбулася зустріч із засновником кав’ярні «Фабрика кави». «Фабрика кави» – це простір, який поєднує в собі палярню та кав’ярню, тут професійно обсмажують зелені зерна та готують кавові напої», - розповідає про партнерів директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.