Якісна університетська освіта
05 червня 2020 05:06
Фото

«Якісна університетська освіта – це запорука фахового працівника», –вважає команда провідної ІТ-компанії Softserve.

Університет Короля Данила створює екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості, а тому всіляко підтримує будь-які ініціативи лідерів ринку.

В симбіозі таких цінностей розпочалась активна співпраця УКД та Softserve, яка націлена не лише на підтримку студентів та викладачів, а й університету в цілому.

Задля розвитку якісної вищої освіти та наближення випускників до реалій ринку праці команда Softserveпропонує університетам чотири етапи партнерства.

Сьогодні Університет Короля Данила перейшов на перший етап взаємодії, який передбачає допомогу в оновленні та розробці освітніх програм та залучення до цього процесу експертів SoftServe.«Якісна університетська”

«Компанія SoftServe відкрита до співпраці. Для нас надзвичайно важливим є слідування зазначеним етапам партнерства з університетами, які визначені у них на сайті. Зараз УКД проходить перший етап перегляду освітніх програм і навчання викладачів та можемо впевнено переходити до наступних етапів і оформлювати відносини у вигляді договору співпраці», – коментує це партнерство Ольга Осередчук, яка відповідає за співпрацю з університетами у всій компанії SoftServe.

Далі для УКД розгортаються можливості стажування для викладачів, crash courses для студентів та допомога в організації практичної підготовки студентів.

В рамках партнерства УКД та SoftServe вища освіта стане ближчою до ринку праці. А це одне з основних завдань якісного сучасного університету!

Категорія
Дізнатися більше