В УКД з’явиться курс з інноваційного підприємництва
04 листопада 2020 02:11
В УКД з’явиться курс з інноваційного підприємництва

Команда УКД переконана, що саме університет має бути платформою для розвитку стартап культури серед молоді! Адже лише так можна створити екосистему розвитку інноваційного підприємництва в Україні. У світовій економіці саме стартапи відіграють велику роль у розвитку технологій, створенні нових галузей і тисяч робочих місць.

Сьогодні і Україна на державному рівні задекларувала підтримку стартапів. УКД взяв участь у пілотному проєкті «Підприємницький університет». В рамках проєкту завідувачка кафедри управління та адміністрування Світлана Шинкар пройшла попереднє навчання за тематикою курсу. І зовсім скоро в УКД з’явиться курс з інноваційного підприємництва.

Студенти розроблятимуть власні стартап-проєкти та подадуть їх на конкурс. Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, OKKO, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проєкту.

Щоб реалізовуватись, як успішна і підприємлива особистість, обирайте УКД!