Співпраця з метою практичної підготовки фахівців на ринку туристичних послуг
15 грудня 2020 09:12
#спеціальностіУКД

Співпраця з метою практичної підготовки фахівців на ринку туристичних послуг

Університет Короля Данила та туристична фірма «Вікенд» підписали  договір про співпрацю щодо практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

Вищий навчальний заклад веде активну роботу для створення сприятливих умов для професійній орієнтації та практичного навчання своїх студентів, а також для обміну досвідом із фахівцями-практиками у сфері туризму.

Завдяки активному налагодженню партнерських відносин із фірмами, що надають туристичні послуги, студенти УКД забезпечуються базами практики, які гарантують високий рівень виконання програм та поставлених завдань. Студенти матимуть змогу знайомитися з тонкощами роботи туристичних операторів, здійснювати підбір туристичного продукту для індивідуального клієнта, а також розроблятимуть авторський тур для потенційного туриста.договір про співпрацю

Це дасть змогу майбутнім фахівцям оволодіти необхідними навичками, уміннями та компетенціями, а також бути конкурентними на ринку надання туристичних послуг!