Підписання договору з «ЄЛОВ ЛІФ ТЕХНОЛОДЖІС»
24 лютого 2021 01:02
Підписання договору з «ЄЛОВ ЛІФ ТЕХНОЛОДЖІС»

Університет Короля Данила для підготовки затребуваних на ринку праці фахівців та створення умов для їх розвитку і стажування в Україні налагоджує партнерські відносини із потенційними працедавцями.

Підписання договору з «ЄЛОВ ЛІФ ТЕХНОЛОДЖІС» (Yellow Leaf Technologies) – компанією з розробки програмного забезпечення, спрямоване на якісну практичну підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальностями «121 - Інженерія програмного забезпечення» та «123 - Комп’ютерна інженерія» та розвиток дуальної освіти.

Така співпраця дає можливість враховувати думку практиків щодо вдосконалення освітніх програм, забезпечити студентам під час навчання набуття професійних компетенцій та стати фахівцями, чиї знання та вміння відповідатимуть потребам сучасного ринку інформаційних технологій.