Наукова співпраця з Зеленогурським університетом
28 вересня 2021 03:09
Підписання меморандуму

28 вересня 2021 року в Університеті Короля Данила перебували професори Інституту правових наук Зеленогурського Університету: директор Інституту правових наук професор Анджей Біштига та професор Іван Панкевич.

Професори представляли кафедру конституційного, європейського та міжнародного публічного права цього університету. Вони провели лекції для студентів нашого університету, детально проаналізувавши сучасні проблеми польського та українського конституційного права, а також права Європейського Союзу.

Ректор Університету професор Мирослав Луцький запросив професорів Анджея Біштигу та Івана Панкевича на зустріч щодо напрямків можливої наукової співпраці, де були присутні проректори, а також директор Науково-дослідного інституту імені Академіка Івана Луцького.

Польські гості запросили науковців Університету Короля Данила до публікації у науковому часописі Інституту правових наук Зеленогурського університету «Правовий та адміністративний дискурс», а також до наукового обміну викладачами та студентами у рамках проекту Еразмус+.

Ректор Університету професор Мирослав Луцький вручив професору Анджею Біштизі диплом почесного доктора Університету Короля Данила.

Підписання меморандумів з новоствореними ОТГ

 

Категорія
Дізнатися більше