Зустріч студентів спеціальності «Психологія» з гештальт-терапевтом Володимиром Акімовим
05 жовтня 2023 12:10

Одна з ключових компетентностей практичного психолога - здатність здійснювати професійну рефлексію, яка сприяє ефективній діяльності психолога та попередженню емоційного вигорання.

У зв’язку з цим сьогодні в УКД відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» з гештальт-терапевтом Володимиром Акімовим.

У ході спілкування йшлося про розширення уявлень про професійну рефлексію: студенти поглибили власне розуміння концепції та її ролі в психологічній практиці. Також учасники зустрічі пропрацювали вправи для розвитку навичок саморефлексії.

Такий формат комунікації сприяв відкритому діалогу між студентами та фахівцем, обміну ідеями, висловленню думок, а також покращенню готовності здобувачів освіти до майбутньої психологічної практики.