Засідання відділу профорієнтації в УКД
10 вересня 2024 02:09
Засідання відділу профорієнтації в УКД

10 вересня відбулося перше в цьому навчальному році засідання відділу профорієнтації Університету Короля Данила. Основна мета відділу — ознайомлення майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами та можливостями університету, а також залучення їх до активної комунікації та співпраці з університетом.

Важливою частиною роботи відділу є також інформаційно-виховна діяльність, спрямована на боротьбу з булінгом. Із 16 вересня стартує новий проєкт «Булінг: протидія та попередження в закладах освіти», у рамках якого планується проведення тренінгів, семінарів і бесід, щоб підвищити обізнаність учнів шкіл про проблему булінгу, сформувати безпечне середовище та навчити молодь протистояти агресії.

На пленумі також обговорювалися ключові завдання відділу, зокрема яких проведення профорієнтаційних заходів у навчальних закладах міста, організація Днів відкритих дверей, майстер-класів, тренінгів, а також індивідуальні консультації для абітурієнтів та їхніх батьків.

Керівниця відділу Іванна Бабецька зазначила, що важливо не лише інформувати про освітні можливості, але й допомогти майбутнім студентам боротися з перешкодами дорослого життя.

«Ми прагнемо створити платформу для відкритого діалогу, де кожен зможе отримати не тільки необхідну інформацію, а й підтримку та мотивацію для вибору своєї майбутньої кар'єри», — підкреслила Іванна Бабецька.

Серед запланованих ініціатив — зустрічі з викладачами та учнями, екскурсії університетом, а також розробка методики, яка допоможе абітурієнтам адаптуватися до студентського життя.