Засідання гуртка «Креативний геній»
29 квітня 2024 04:04
Засідання гуртка «Креативний геній»

Сьогодні відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри психології та суспільствознавчих дисциплін імені академіка УАН о.Івана Луцького «Креативний геній».

У контексті загальної кафедральної науково-дослідницької теми «Інноваційний потенціал людських ресурсів» викладачка кафедри, кандидатка біологічних наук Мар'яна Луцька та головна спікерка, виконувачка обовʼязків завідувача кафедри психології та суспільствознавчих дисциплін імені академіка УАН о.Івана Луцького, керівниця гуртка Наталія Гуменюк спільно із студентами обговорили особливості збереження ментального здоров'я в умовах війни.

Учасники ознайомилися з тренінговими вправами для збереження емоційної стабільності та резилентності.

Другу частину засідання, присвячену розкриттю внутрішнього ресурсу, провела Софія Піндус - представниця ГО «Молодіжний центр “Руx”».