Психологічний тренінг для здобувачів
29 вересня 2023 02:09
Психологічний тренінг група студентів

Тренінг для студентів-психологів про особливості конфронтацій та шляхи вирішення конфліктних ситуацій відбувся в Університеті Короля Данила.

Про специфіку конфліктного спілкування, побудову такої комунікації, роль невербаліки та емотивного налаштування мовців говорила викладачка кафедри психології та суспільствознавчих дисциплін імені академіка УАН о. Івана Луцького Надія Яворська.

«Важливо вчасно відповідати на студентські запити, - відзначає тренерка і додає: - Кожен із нас більшою чи меншою мірою стикається із конфліктним середовищем. Уміти знайти вихід, застосовуючи певні комунікативні чи поведінкові інструменти, вкрай важливо для досягнення бажаного ефекту від спілкування, інтенцій мовця»

Психологічний тренінг група студентів