Зустріч з випускницею Христиною Савчин
03 грудня 2021 11:12
Зустріч з випускницею Христиною Савчин

Університет Короля Данила допомагає студентам побачити як можна реалізуватись в обраній професії після отримання профільної освіти.

З цією метою ми запрошуємо випускників, які охоче розповідають про роботу та діляться корисними порадами. 3 грудня така зустріч пройшла з випускницею спеціальності «Журналістика, реклама і зв’язки з громадськістю» УКД Христиною Савчин.

Сьогодні Христина - успішна журналістка та працівниця секретаріату Івано-Франківської міської ради.

На зустрічі із студентами-журналістами Христя розповідала про свої студентські роки, перші кроки в журналістиці та специфіку й особливості функціонування цього виду діяльності в Івано-Франківську.

Також, випускниця поділилася своїми правилами успіху в журналістиці, дала поради й «лайфхаки» майбутнім колегам.

«Приємно знайомитись з свідомими студенти, які вже знають, чого вони хочуть від життя. Сподіваюся, що наша зустріч була для них корисною і допоможе у роботі», – розповідає Христина.