Зустріч з провідним турлідером компанії «Eurotrips»Наталею Гугіль та директоркою компанії «I&J Travel» Яною Барбеничук
16 лютого 2024 07:02

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація» із Наталею Гугіль, провідним турлідером компанії «Eurotrips», та Яною Барбеничук, директоркою компанії «I&J Travel», представницею міжнародної компанії з працевлаштування за кордоном «Tural».

Гості розповіли студентам про особливості роботи компаній та можливості проходження практики, стажування і подальшого працевлаштування в Україні і за кордоном, йшлося, зокрема, про Болгарію та Грецію. Пані Наталя також запросила студентів на навчання у школі супровідних компаній.

«Такі зустрічі важливі для студентів, адже дають змогу дізнатись більше про функціонування туристичного бізнесу тут і за кордоном», - відзначає виконувачка обов’язків завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УКД Христина Терлецька.