Зустріч студентів із представниками 3-ї ОШБр
16 квітня 2024 04:04
Зустріч студентів із представниками 3-ї ОШБр

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулась зустріч студентів із військовими 3-ї окремої штурмової бригади, а також представниками Івано-Франківського осередку «Centuria» - новітньої організації українських націоналістів, діяльність якої ґрунтується на світоглядних засадах української державності та європейських традиціях.

Мета функціонування організації сьогодні полягає в тому, щоб надавати знання, якими має володіти кожен під час війни на території України: це тактична медицина, тактика ведення бою, ідеологічна та фізична підготовка.

«Ми виборюємо право на існування нашої нації. Основна мета ворога - знищити нас. Ми не потрібні росіянам на території України», - зазначає військовий 3-ї окремої штурмової бригади на псевдо «Студент».

Запрошені гості УКД розповіли про тестовий тиждень 3-ї ОШБр, який регулярно відбувається в Києві: упродовж семи днів молодь може навчатися тактичної медицини, вогневої і тактичної підготовки тощо.