Зустріч із випускником УКД Олександром Грабовським
03 квітня 2024 11:04
Зустріч із випускником УКД Олександром Грабовським

В Університеті Короля Данила продовжується реалізація проєкту Центру кар'єри УКД «Випускник УКД», мета якого надихнути студентів успіхами випускників.

Сьогодні у рамках проєкту в закладі відбулася зустріч із випускником УКД, підприємцем Олександром Грабовським.

Олександр Грабовський, засновник багатьох освітніх, культурних та благодійних проєктів («Star Face Family», «Star Face of the Season», «Kvartyra 5», «Вільні», «Очі Миру»), поділився з присутніми власним досвідом у сфері створення та розвитку малого бізнесу, організацію студентських подій в університеті, згадав, що своїми настановами його надихнув тоді ректор, а тепер президент УКД Андрій Луцький. Під час розмови зі студентами Олександр наголосив на необхідності дотримання балансу, розповів про цілеформування і реалізацію ініціатив.