Засідання наукового гуртка «Студії прав людини»
16 травня 2024 04:05
Засідання наукового гуртка «Студії прав людини»

Сьогодні в університеті вкотре відбулося засідання наукового гуртка кафедри права та публічного управління «Студії прав людини». Під час зустрічі йшлося про адаптацію військовослужбовців під час воєнного стану.

Серед запрошених гостей - Ігор Чернецький - керівник Центру для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон» та ветеран Володимир Тимчук.

«Основні тези сьогоднішніх студій - це, без сумніву, важливість громадянського виховання, яке надасть людині можливість відчувати себе морально захищеною, необхідність визначення способів збереження ментального здоров'я військовозобов'язаних, ветеранів та їхніх сімей в умовах сьогодення», - відзначила доцентка кафедри права та публічного управління Світлана Ходак.