Засідання дискусійного клубу УКД
05 квітня 2024 11:04
Засідання дискусійного клубу УКД

4 квітня відбулося засідання дискусійного клубу «У пошуках істини: гіпотези походження життя». Головним спічрайтером став Андрій Заморока – кандидат біологічних наук, доцент та голова правління громадської організації «Екологіф».

Упродовж зустрічі студенти прослухали цікаві факти про змінність наукових поглядів щодо виникнення життя протягом розвитку нашого суспільства.

Учасники дискутували щодо різноманітних гіпотез походження життя на нашій планеті: панспермії, ймовірності самозародження життя, теорії стаціонарного стану, РНК-світу.

«На завершення практично всі погодились, що жодна із перелічених гіпотез сьогодні не може повною мірою підтвердити особливості формування біологічних об’єктів на нашій планеті та надати точні обґрунтування їхнього походження, - відзначає викладачка Фахового коледжу УКД Мар'яна Луцька і додає: - Незважаючи на висловлені аргументи та наукові факти, не можемо чітко відповісти на одне із найважливіших питань: “Звідки виникло життя”, - проте потрібно прагнути розв’язати цю дилему».