Захід для студентів-випускників «Плануй кар’єру правильно»
28 листопада 2023 07:11
Захід для студентів-випускників «Плануй кар’єру правильно»

Сьогодні в університеті відбувся захід для студентів-випускників «Плануй кар’єру правильно».

Керівниця Центру кар’єри УКД відзначає: «Систематична робота підрозділу зі студентами спрямована на те, щоб наш випускник став професіоналом, який володіє актуальними компетентностями і є конкурентоспроможним на ринку праці».

Досвідом власної справи зі здобувачами поділилися Іван Дирів, директор медіакомпанії «Галас Україна», та Вікторія Нагорна, керівниця HR-департаменту компанії «Blago».

Іван Дирів говорив про лайфхаки стартапу, ризики та переваги власної справи. Вікторія Нагорна провела майстер-клас щодо проходження співбесіди при працевлаштуванні. Студенти брали активну участь в інтерактиві, апробуючи і роль претендента на посаду, і рекрутера.

«Здобувачам освіти випускних курсів важливо відточувати навички самопрезентації на співбесіді задля успішного подальшого працевлаштування. Сьогодні й наші студенти отримали такі пропозиції», - відзначає директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.