Загальні збори студентів УКД з ректором
22 червня 2020 03:06
Загальні збори студентів УКД з ректором

22 червня відбулись загальні збори студентів Університету Короля Данила з ректором Віталієм Хромцем. Зустріч відбулась в онлайн-форматі. Модератором зустрічі була проректор з соціально-виховної роботи Іванна Бабецька.

В рамках зустрічі ректор поділився зі студентами амбітними планами на наступний навчальний рік. Були обговорені індивідуальні освітні траєкторії студента УКД, зв’язки освіти і ринку праці, на прикладі різноманітних компаній, проблеми в актуальності навчальних програм, різноманітні варіанти навчання в 2020-2021 роках. Ректор проговорив зі студентами безліч актуальних проблем, вислухав їхні тривоги та бажання та разом вони дійшли до формування єдиного бачення УКД з вересня 2020 року.

«УКД розбудовує екосистему, яка дозволяє під час або після завершення навчання мати особистісну та професійну самореалізацію, що відповідає нашій місії – творення екосистеми у формуванні успішної та підприємливої особистості», – підсумував Віталій Леонідович.