З Денем знань
01 вересня 2020 08:09
День знань

Якими б дорослими ви не були, перше вересня завжди асоціюється з початком нового навчального року. Прокидаєшся вранці, на вулиці ще прохолодно, але до обіду неодмінно стане спекотно, одягаєш завчасно підготоване святкове вбрання та відправляєшся на зустріч дорослішанню.

Кожен з нас звик до свята початку осені, кожен почувається цього дня особливо урочисто. 2020 змінив все. І навіть свято першого вересня. Ми не зберемось на яскраве святкування, не знайомитимемось з одногрупниками, не чутимемо слів ректора, які мотивують. Але від цього День знань не перестає бути нашим святом!

Святом вчорашніх школярів, які сьогодні стають такими дорослими студентами, святом викладачів, які сумували за аудиторіями, святом родинної атмосфери твоєї Alma mater!

Зі святом, найкраща родино УКД!