28 листопада 2023 04:11

Сьогодні в Університеті Короля відбулася XXV Загальноміська учнівська конференція «Від учнівського самоврядування - до управління державою».

З-поміж запрошених гостей і перший проректор Університету Короля Данила Михайло Косьмій та проректорка з соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.

Під час заходу підсумовано діяльність міської ради учнівського самоврядування та органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста за минулий навчальний рік.

«Молодь сьогодні - це рушій та творець українського майбутнього. Креативність, бачення, сила й впертість – риси, що зумовлюють зміни і формують новий суспільний горизонт. Молодь сьогодні - це нові державотворці, здатні продукувати зміни, і наша роль – це завперш допомагати й підтримувати їх у цьому», - зауважив у вітальному слові перший проректор УКД Михайло Косьмій.