Взаємодія з роботодавцями ІТ-фірми Івано-Франківська SoftServe.
21 вересня 2021 01:09
Взаємодія з роботодавцями ІТ-фірми Івано-Франківська SoftServe.

Університет Короля Данила постійно взаємодія з роботодавцями. Не лише щоб студенти мали змогу вдосконалення отриманих знань на практиці, а й задля актуалізації освітніх програм спеціальностей.

В рамках реалізації цього завдання, 20 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів 1-4 курсів УКД спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» з Любомиром Ходаком (Lyubomyr Khodak) - директором найбільшої ІТ-фірми Івано-Франківська SoftServe.

На зустрічі було обговорено ряд питань, з основних можна виділити наступні:

? гендерна рівність в ІТ;

? на які навчальні дисципліни необхідно більше звертати уваги, щоб потрапити до SoftServe на роботу?

? якими навичками повинен володіти студент, щоб стати класним програмістом?

? якими дисциплінами з точки зору ІТ-фірми можна доповнити навчальний план, щоб отримати професію розробника чи тестувальника програмного забезпечення?

? яким мало б бути співвідношення hard skills та soft skills?

Команда УКД переконана, що якісна комунікація між усіма учасниками освітнього процесу сприяє формуванню успішної та підприємливої особистості.