Відкрите заняття в онлайн-форматі «Застосування тривимірних програм у графічному дизайні»
20 лютого 2024 04:02

Сьогодні в Університеті Короля Данила в рамках укладених договорів про співпрацю відбулося відкрите заняття в онлайн-форматі «Застосування тривимірних програм у графічному дизайні» для студентів-магістрів спеціальності «Дизайн».

Запрошений лектор - Дмитро Авраменко - дизайнер, кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри дизайну Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Мета заходу - підвищення рівня теоретичної і практичної підготовки, збагачення індивідуального досвіду здобувачів.
Під час відкритого заняття лектор поділився особистим досвідом щодо візуалізації тривимірних продуктів, мап, об'єктів у міському середовищі, створених у програмах «Blender», «Autodesk 3ds Max», «Corona Render» та ін.

«Як відомо, кожен практик має власний підхід до використання тих чи інших тривимірних програм у графічному дизайні. Заняття такого плану дозволяють здобувачам освітнього ступеня «Магістр» удосконалити набуті вміння і навички з метою становлення себе як висококваліфікованого фахівця», - відзначила завідувачка кафедри дизайну Ірина Матоліч.