Відкрита лекція з головним редактором «Galka.if.ua»
06 червня 2024 01:06
Відкрита лекція з головним редактором «Galka.if.ua»

З нагоди професійного свята, Дня журналіста України, сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася лекція з головним редактором агенції новин «Galka.if.ua» Романом Турієм «Дезінформація. Фейки. І що не так із телеграмом».

Під час зустрічі зі студентами йшлося про правила інформаційної гігієни, способи розрізнення маніпуляцій і фейків та фактів. Також здобувачі мали можливість виконувати практичні завдання з медіаграмотності, аналізували новини, кваліфікуючи їх фейками чи фактами.

«Сьогодні важливо бути медіаграмотним. Нас оточують різноманітні канали інформації, тому потрібно вміти критично оцінювати інформаційні «вкиди», а також перевіряти достовірність інформації в новинах за допомогою офіційних джерел. Розкривати такі проблеми на часі, адже освіченими та критичними читачами значно важче маніпулювати», - зазначив Роман Турій.