Ви є студентом іншого університету та тимчасово втратили можливість навчатись через ведення активних бойових дій?
23 березня 2022 10:03

Можливо, хтось з ваших знайомих теж потрапив у таку ситуацію? Університет Короля Данила запрошує на навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності за спрощеним порядком.

Долучайтесь до освітнього процесу у дистанційній формі!

Програма є повністю безкоштовною. В результаті ви отримаєте довідку про результати внутрішньої академічної мобільності, яка буде підставою для визнання та перезарахування здобутих результатів навчання у вашому закладі вищої освіти.

Щоб скористатись можливістю, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/rSUME2VyqujXijr36

Забезпечуємо якісну дистанційну освіту!