В УКД відбувся науково-практичний семінар «Крафтовий бізнес: від ідеї до реалізації»
15 грудня 2023 04:12

У рамках роботи гуртка «Наукові туристичні студії» сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся науково-практичний семінар «Крафтовий бізнес: від ідеї до реалізації».

Студенти, викладачі та запрошені гості дискутували про розвиток крафтового бізнесу в регіоні та створення нових туристичних маршрутів у територіальних громадах Прикарпаття.

Світлана Притика, головний технолог кондитерського дому фірми «Надія», розповіла учасникам семінару про ідею створення мережевої продукції із власних крафтових продуктів.

Студентка ІІ курсу спеціальності 242 «Туризм та рекреація» Андріана Церпʼяк та викладач Фахового коледжу УКД Іван Гаркавий у своїх доповідях висвітлювали тему крафту як фактору прокладання нових туристичних маршрутів у Дністровському каньйоні та особливості виготовлення крафтової продукції в Івано-Франківській області.