В УКД відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
24 січня 2024 11:01
 В УКД відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, участь у якому взяли 86 учнів закладів загальної середньої освіти області.

«Розвивати комунікативні навички сьогодні вкрай важливо. Знання англійської завперш надає можливості до здобуття світової освіти, є вагомим в аспекті глобалізації. Пропоновані для виконання завдання охоплюють різні компетентності, учасникам олімпіади подано для опрацювання тексти, тематику усного та писемного мовлення підвищеного рівня складності. Учні мають змогу продемонструвати таким чином здобуті під час навчання знання і мотивувати себе надалі», - відзначає асистентка кафедри перекладу та філології Аліна Душкевич.