В УКД відбулася зустріч студентів з військовими 3 окремої штурмової бригади
24 листопада 2023 04:11
В УКД відбулася зустріч студентів з військовими 3 окремої штурмової бригади

Упродовж тижня в Університеті Короля Данила відбулася зустріч студентів з військовими 3 окремої штурмової бригади.

Під час зустрічей студенти коледжу та університету мали унікальну можливість дізнатися усі тонкощі тактичної медицини від військових штурмової бригади та побачити військове спорядження, з яким військовослужбовці щодня працюють, обороняючи нашу землю. Окрім цього, військові розповіли про всі аспекти реагування цивільних у разі виникнення небезпеки, зокрема детально регламентували заходи безпеки та процедуру евакуації, наголосивши на важливості співпраці мирного населення із військовими в умовах кризових ситуацій.

«Наша держава зараз перебуває у стані війни, тому такі зустрічі студентів із військовими є надважливими. Це не лише можливість дізнатися про особливості військової справи, але й важливий елемент національного виховання та формування патріотизму»,- зазнала проректора з соціально-виховної роботи Іванна Бабецька.