В УКД відбулася серія лекцій від іноземних викладачів
15 травня 2024 01:05
В УКД відбулася серія лекцій від іноземних викладачів

В Університеті Короля Данила іноземні викладачі провели лекції для студентів кафедри управління і адміністрування УКД і спеціальності 073 Менеджмент Фахового коледжу УКД. Інтерактивні заняття відбулися в онлайн-форматі англійською мовою.

На першій лекції студенти дізналися про важливі аспекти лідерства, менеджменту та коучингу. Лекторки Анка Добра і Вероніка Маєр із Технічного університету Клуж-Напока (Румунія) розповіли, як правильно створювати ефективну команду на підприємстві та керувати нею. Студенти також оцінили свої лідерські якості та спробували себе в ролі менеджерів, тренерів і лідерів у командних завданнях.

Під час наступної лекції запрошені лекторки розповіли про важливість інновацій та креативності в сучасному управлінні.

«Цінними для студентів є заняття, до яких долучаються фахівці-іноземці. Такі зустрічі плануємо зробити постійними. Запрошені колеги ділилися унікальними інсайтами та практичними прикладами про креативне мислення та інновації, які є пріоритетними факторами успіху в сучасному світі», — відзначила Наталія Гавадзин — проєктна менеджерка кафедри управління та адміністрування.