В УКД провели благодійний майстер-клас із розпису тубусів
29 квітня 2024 04:04
В УКД провели благодійний майстер-клас із розпису тубусів

29 квітня в Університеті Короля Данила студенти 2-го курсу спеціальності 191 Архітектура та містобудування взяли участь у благодійному майстер-класі з розпису тубусів.

Організаторка заходу, викладачка кафедри архітектури та містобудування Анна Терешкун, розповіла, що готові роботи виставлять на онлайн-аукціоні. Зібрані кошти будуть спрямовані на потреби полку, у якому служить брат викладачки.

«Необхідність волонтерства на сьогодні важко переоцінити. І коли ти маєш змогу долучитись до цього процесу — це завжди за честь. Я дуже вдячна студентам, які відгукнулись і погодились підтримати ініціативу. Знайомі волонтери передали нам тубуси від пороху та снарядів. А ми зі свого боку розписали їх», — ділиться Анна Терешкун.

Подібні майстер-класи планують проводити і надалі, щоб долучити до благодійності якомога більше студентів.