В УКД продовжується серія лекцій від іноземних викладачів
16 травня 2024 03:05
В УКД продовжується серія лекцій від іноземних викладачів

Дві лекції зі сфери ІТ мали можливість послухати студенти спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення.

Лектор Адріан Гроза із Технічного університету Клуж-Напока (Румунія) розкрив тему бінарних обчислень в нейромережах. На занятті студенти розв’язували задачі, серед яких були завдання з перекладу необхідних дій у логічні вирази для програмування нейронних мереж.

Друга лекція від Анки Марджінеан була присвячена логіці реалізації нейронних мереж. Лекторка детально розглянула вагові коефіцієнти та механізми зв'язків між нейронами в мережі. Студентів зацікавили реальні приклади машинного навчання, які вони вивчали на основі реальних баз даних.

Гостьові лекції планують проводити і в майбутньому, щоб студенти могли більше дізнаватися про досвід фахівців-іноземців.