Урочисте вручення дипломів випускникам УКД
08 липня 2021 12:07
Урочисте вручення дипломів випускникам УКД

В Університеті Короля Данила відбулось урочисте вручення дипломів випускникам.

Традиційно, випускники УКД та його коледжів отримали дипломи 7 липня, в день Різдва Івана Хрестителя, на честь засновника та першого ректора УКД о.Івана Михайловича Луцького.

З нагоди вручення дипломів урочисту подію відвідало багато представників духовенства, зокрема Блаженніший Митрополит Київський і всієї України, предостоятель Православної церкви України – Епіфаній, митрополит Івано-Франківський і Галицький – Іоасаф та єпископ Хмельницький і Кам’янець Подільський – Павло.

Справжнім подарунком для студентства стало те, що Блаженніший Митрополит Епіфаній вручав дипломи кращим випускникам університету і давав їм настанови на майбутнє, зазначивши, що сьогоднішній день є великим святом, коли молодь понесе свої знання у доросле життя.

«Меж вдосконалення немає. Я бажаю вам завжди ставити високу планку й досягати її, бо ми сильний духом народ і маємо будувати нові орієнтири, ніколи не здаватися й рухатися тільки вперед, досягаючи нових вершин і висот. Нехай Господь надихає вас!», - звернувся до молоді Митрополит Епіфаній.

Привітав випускників і ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький: «Ми бачимо ваші таланти, ваші амбіції та наполегливі зусилля. Саме така молодь творить майбутнє! Пишаємось вами і хочемо побажати успішної кар’єрної реалізації. Це невіддільна складова людського щастя. Люди, які працюють з любов’ю та в задоволення - це запорука здорового і гармонійного суспільства. Будуйте саме таке сучасне українське суспільство! Нехай щастить!».

Загалом, цього року дипломи отримало 249 молодших спеціалістів та 335 бакалаврів. 

 

Випускників Університету Короля Данила та його коледжів привітали мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, народна депутатка України Оксана Савчук, начальниця Головного управління ДФС у Івано- Франківській області Столярик Ірина, начальниця Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Васильчук Вікторія, директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович. 

Святковим подарунком для випускників стали виступи оркестру Harmonia Nobile, виконавців Артема Паучека, Олега Чигера та Дарини Луцької. А також облаштована фотозона, де можна було робити пам’ятні фото про щасливі студентські роки проведені в стінах рідного університету.

Наші любі випускники, бажаємо вам великого натхнення творити! Нехай все задумане з успіхом збувається і втілюється. Пишаємось!

Категорія
Дізнатися більше