21 вересня 2021 03:09
УКД завжди чує студентів!

УКД завжди чує студентів! Задля реалізації своєї місії - створення екосистеми для формування успішної та підприємливої особистості, команда ректорату Університету Короля Данила проводить регулярні зустрічі зі студентами кожної зі спеціальностей УКД.
УКД завжди чує студентів!

На таких зустрічах ми презентуємо студентам роботу ректорату, знайомимо з результатами та заохочуємо до участі в різноманітних проєктах УКД. Студенти ж мають змогу познайомитись з кожним проректором, керівником напрямку чи менеджером спеціальності особисто. А також поставити запитання про їх роботу і запропонувати ідеї щодо вдосконалення кожної зі спеціальностей УКД. Одна з цінностей УКД - чесність та відкритість. І досягти цього можна лише спілкуючись та чуючи усіх учасників навчального процесу!