УКД разом з Сенсотвори долучилися до реалізації проєкту у рамках програми EducationUSA «Teens’ Skills-Up Club»
01 грудня 2021 01:12

Університет Короля Данила разом з Простором розвитку для підлітків Сенсотвори долучилися до реалізації проєкту у рамках програми EducationUSA «Teens’ Skills-Up Club»

На базі університету з листопада почав діяти Клуб з розвитку м'яких навичок для підлітків. До Клубу доєдналися студенти різних спеціальностей Коледжі Університету Короля Данила.

Протягом восьми місяців студенти вивчатимуть емоційний інтелект; стресостійкість, гнучкість; як комплексно розв'язувати проблеми; критичне мислення, креативність, оригінальність та ініціативність; лідерство та соціальний вплив; як переконувати та вести переговори.

Такі щомісячні зустрічі допоможуть молоді розвинути їхній потенціал та конкурентоспроможність як майбутніх фахівців у своїй сфері діяльності.