УКД доєднався до програми «Oracle Academy» - міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у закладах освіти
05 лютого 2024 10:02

За сприяння проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку УКД Максима Карпаша та проєктного менеджера ІТ-напряму Тараса Стисла Університет Короля Данила доєднався до програми «Oracle Academy» - міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у закладах освіти.

«Oracle Academy» втілюється в партнерстві із закладами освіти з більш ніж ста країн світу з метою підготовки студентів до сучасної ІТ-кар’єри. Програма дає змогу викладачам та студентам отримати доступ до низки навчальних програм, матеріалів та ресурсів для навчання і роботи з базами даних, SQL, програмування на мові Java, а також розробки програмного забезпечення з використанням технологій штучного інтелекту та машинного навчання.

Викладачі освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» планують удосконалити власні освітні компоненти на основі пропонованих «Oracle Academy» матеріалів, а студенти мають можливість долучитися до онлайн-курсів академії.