Студенти-юристи обирають Бюро правової допомоги УКД для проходження практики
24 травня 2024 11:05
Студенти-юристи обирають Бюро правової допомоги УКД для проходження практики

Бюро правової допомоги Університету Короля Данила стає повноцінною базою практики для студентів-юристів. Тут вони мають можливість набути цінний досвід роботи з реальними кейсами та впровадити надалі свої знання у професійну діяльність.

Зокрема, 23 травня студенти здійснили консультування викладачки Фахового коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ірини Барчук щодо створення громадської організації, а згодом активно розпочали підготовку всіх необхідних документів для реєстрації.

«У студентів під час проходження практики виникає нагода ознайомитися з багатьма кейсами від різних клієнтів та спробувати себе у вирішенні великого спектру різноманітних задач», — відзначила керівниця Бюро Вікторія Кузик.