Студентки Фахового коледжу УКД - з-поміж 10 студентів-стипендіатів голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради
28 березня 2024 11:03

Стипендії призначені 10 студентам закладів вищої освіти та 10 студентам закладів фахової передвищої освіти, які є переможцями міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів.

Анастасія Довган, студентка спеціальності 022 «Дизайн», посіла друге місце на завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН України та Міжнародному конкурсі з українознавства.

Кіра Чекіс, студентка спеціальності 081 «Право», виборола перше місце на Чемпіонаті світу з тхеквондо. Кіра Чекіс – майстер спорту України, дворазова чемпіонка Європи, чемпіонка світу, чемпіонка Кубка світу та Кубка Європи, а також багаторазова чемпіонка України.

27 березня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович вручили студентам стипендійні сертифікати, а викладачам, що їх підготували: викладачці кафедри перекладу та бізнес-комунікацій УКД Вікторії Фінів та викладачеві кафедри психології та суспільствознавчих дисциплін імені академіка УАН о. Івана Луцького Юрієві Титову, - грамоти. Розмір стипендії для студентів закладів ФПО становить 24 900 гривень.

«Переконана, що саме в часі війни важливо підтримувати будь-які студентські ініціативи. Стипендії, які сьогодні отримали наші здобувачі, - мотивація для подальших наукових і творчих звершень та спортивних досягнень», - відзначає викладачки кафедри перекладу та бізнес-комунікацій УКД Вікторія Фінів.