Студентка УКД взяла участь у роботі Літньої школи «Реальний суд: роль судової влади у захисті прав людини під час війни та небезпеки»
06 вересня 2023 04:09
Студентка УКД взяла участь у роботі Літньої школи «Реальний суд: роль судової влади у захисті прав людини під час війни та небезпеки»

Студентка УКД та голова Наукового товариства уніаерситету Роксолана Соболевська взяла участь у роботі Літньої школи «Реальний суд: роль судової влади у захисті прав людини під час війни та небезпеки», яка відбулася з 21 до 25 серпня у Львові на базі Українського Католицького Університету за підтримки Програми Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) для України.

Упродовж тижня обговорювалися важливі питання щодо захисту прав людини і розвитку ефективної судової системи в умовах війни та балансу між заходами безпеки та збереженням прав і свобод людини.

Лектори Літньої школи ділилися з молодими юристами своїм досвідом щодо особливостей виконання права на справедливий судовий розгляд у ситуаціях воєнного стану. Також проводилася інтерактивна сесія, під час якої учасники аналізували конкретні кейси, пов'язані з ефективністю економічних санкцій проти фізичних та юридичних осіб в Україні.

Одна із ключових тем - проблематика цифрових прав та їх судового захисту, а також вплив штучного інтелекту на права людини в епоху цифрових технологій.

До заходів були залучені міжнародні фахівці, судді Верховного Суду, викладачі права і представники міжнародних правозахисних організацій.

Категорія
Дізнатися більше