Спільний стипендійний проєкт для студентів УКД від COAX Software Ukraine та Університету Короля Данила: триває визначення переможців
10 червня 2024 04:06

Спільний стипендійний проєкт для студентів усіх спеціальностей та курсів УКД від COAX Software Ukraine та Університету Короля Данила: триває визначення переможців

В Університеті Короля Данила в рамках спільного стипендійного проєкту проходять етапи відбору кращих студентів. П’ятеро учасників, які відмінно склали сесію з усіх предметів, володіють англійською на рівні від В1 та пройшли додаткові тестування, зможуть отримувати стипендію.

На початку відбору 78 студентів-відмінників могли претендувати на стипендію, наразі кандидатів - шість.

«Студенти вже пройшли три тестування. Завтра, 11 червня, їх чекає усна співбесіда з представником ІТ-компанії. Також студенти повинні написати есе на тему «Волонтерська діяльність та активна участь у житті університету». Для COAX кожен претендент має підготувати мотиваційний лист, у якому розповість, чому саме він чи вона має стати стипендіатом», — розповів проєктний менеджер ІТ-напряму УКД Тарас Стисло.