Школа педагогічної майстерності в УКД
12 березня 2024 04:03
Школа педагогічної майстерності в УКД

Сьогодні відбулося чергове засідання Школи педагогічної майстерності УКД, присвячене різним аспектам створення презентаційних матеріалів. Спікер - викладач кафедри дизайну Василь Басараба.

Під час обговорення Василь Миколайович акцентував на необхідності осучаснення традиційних ресурсів для презентацій, використання нових технічних рішень під час створення презентацій, колористики, легкочитності шрифтів.

«Попередні засідання Школи педагогічної майстерності відбулися у форматі аналізу позитивних практик педагогічної та науково-педагогічної діяльності викладачів Університету Короля Данила. Викладачі ділилися апробованими методами викладання, підходами до встановлення контакту зі студентами, стимулювання їхньої зацікавленості під час набуття професійних навичок. Саме за результатами обговорень сформовано перелік пропозицій щодо вдосконалення певних навичок викладацької діяльності. Тематика наступної зустрічі стосуватиметься проблем інклюзії», - зауважив проректор із розвитку людського капіталу Олександр Острогляд.