Результати конкурсу з української мови Фонду отця І.Луцького
19 квітня 2022 03:04
Результати конкурсу з української мови Фонду отця І.Луцького

Сьогодні відбувся завершальний етап конкурсу з української мови Фонду отця Івана Луцького.

Учасники конкурсу продемонстрували філологічні знання в рамках написання есе та виконання тестових завдань.

«Прикметно, що за таких складних обставин діти усвідомлюють: мова на часі. Кармічні наслідки, до яких призводить незнання рідної мови, можуть бути, направду, руйнівними. Розумінням саме такої сутности мови володіють конкурсанти, демонструючи це у власних висловленнях. Щиро тішимося такою кількістю талановитої, національно і мовно свідомої молоді та чекаємо з нетерпінням майбутніх студентів у стінах УКД», - розповідає заступниця директорки фахового коледжу УКД з навчальної роботи Вікторія Фінів.

Вітаємо переможницю та призерів конкурсу, якими стали:

? 1 місце - Гопчак Наталія (учениця 11-в класу ліцею 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради).

? 2 місце - Курилів Максим (учень 11-в класу ліцею 3 Івано-Франківської міської ради) та Сурма Катерина (учениця 8 класу ліцею 30 імені Тараса Шевченка міста Вінниці).

?3 місце - Меркл Олександра (учениця 10-а класу ліцею 10 Івано-Франківської міської ради) та Прокопів Софія (студентка 2 курсу Фахового коледжу культури й мистецтв міста Калуша).