Про гібридне теплопостачання крізь призму професійного досвіду
15 квітня 2024 04:04
Про гібридне теплопостачання крізь призму професійного досвіду

15 квітня у студентів спеціальностей 191 Архітектура та містобудування та 192 Будівництво і цивільна інженерія відбулося лекційно-практичне заняття «Гібридне, альтернативне теплопостачання архітектурних об'єктів, будівель і споруд».

З майбутніми архітекторами і будівельниками спілкувався випускник нашого університету, директор ТОВ «ТЕПЛОСЕРВІС-ІФ» Вʼячеслав Загурський.

«Заняття спрямоване на ознайомлення здобувачів із розрахунками економічної ефективності, окупності від впровадження досягнень науково-технічного прогресу і на перспективу значного скорочення споживання газу та інших викопних джерел енергії», — відзначив Вʼячеслав Загурський.

За словами студентів, зазначений формат є актуальним, оскільки інтерпретовані запрошеним лектором сучасні системи теплопостачання вони зможуть використовувати в майбутніх проєктах.