Практичне заняття з навчальних дисциплін «Охорона праці в галузі» та «Інженерне обладнання будівель і споруд»
09 квітня 2024 10:04

8 квітня для студентів спеціальностей 191 Архітектура та містобудування і 192 Будівництво та цивільна інженерія відбулося практичне заняття з навчальних дисциплін «Охорона праці в галузі» та «Інженерне обладнання будівель і споруд» (викладачі - Василь Касіянчук та Любов Кизимишин).

Разом із викладачами заняття провели випускники нашого університету: керівник будівельної дільниці ЖК «Паркова алея» Назар Фрунза і виконроб Юрій Галілчак.

«Спілкуючись зі студентами, першочергово звернув увагу на організацію безпечних умов праці для робітників, дбайливе ставлення до своїх підлеглих, на роботи і об'єкти підвищеної небезпеки. Також йшлося про особливості кар'єрного росту, високі заробітні плати і, головне, - можливість працювати для своєї країни, жити вдома, створювати тут сім'ї, бути господарем на своїй землі», - відзначив випускник УКД, магістр архітектури та містобудування Назар Фрунза.