Підвищення кваліфікації для арбітражних керуючих
07 червня 2024 04:06
Підвищення кваліфікації для арбітражних керуючих

05-07 червня в Університеті Короля Данила відбулося підвищення кваліфікації для спільноти арбітражних керуючих, яке організував проректор з ліцензування і акредитації Ігор Жукевич.

Понад 50 арбітражних керуючих Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Рівненської областей узяли участь у заході у форматах офлайн та онлайн.

Директор Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Владислав Філатов обговорив зі спільнотою актуальні аспекти їхньої діяльності, проблемні питання застосування законодавства щодо банкрутства, напрями вдосконалення Кодексу України з процедур банкрутства.

«Результатом роботи стало успішне складання підсумкового заліку та отримання арбітражними керуючими свідоцтв про підвищення кваліфікації. Це свідчить про тісну взаємодію Університету з різними професійними спільнотами та про активну залученість до розгляду актуальних питань застосування законодавства, співпрацю з бізнесом», — розповів Ігор Жукевич.