Пам‘ятку студента-практиканта
25 вересня 2020 10:09
пам‘ятку студента-практиканта

В жовтні студентів чекає практика!
УКД підготував пам‘ятку студента-практиканта, щоб вам було легше підготуватись до важливого етапу.

Практика — це можливість для молоді навчитись втілювати свої теоретичні навички в життя, отримати неоціненний досвід роботи та шанс заявити про себе!

Проходьте її вдумливо та відповідально, вчіться, фіксуйте основне. Адже практика — шлях стати кращими, шлях стати справжніми фахівцями своєї справи!

Студенти при проходженні практики зобов’язані:

- взяти участь в організаційних зборах по практиці. Дату їхнього проведення вам повідомлятимуть додатково;

- пройти первинний інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.

УВАГА! Лише за умов присутності на зборах і проходження інструктажу з охорони праці, ви зможете перейти до наступних етапів!

- отримати супровідну документацію щодо проходження практики (договір, направлення, щоденник та методичні матеріали практики (програму практики) на Вашій кафедрі та отримати консультацію щодо їх оформлення;

- своєчасно прибути на базу практики;

- у повному обсязі виконувати всі завдання, передбачені програмою практики та вказівками її керівників;

- вивчити й суворо дотримуватись правил охорони праці на базі практики;

- нести відповідальність за виконану роботу та її результати і показувати приклад свідомого і сумлінного ставлення до праці;

- своєчасно оформити звітну документацію та подати її на кафедру наступного робочого дня після завершення практики;

- у визначений кафедрою період захистити звіт з практики.

Шановні студенти, пам’ятайте! Практика є невіддільною складовою освітнього процесу. А невиконання навчального плану є підставою для відрахування.

Вивчайте ринок та свої можливості!